Kaporta Kontrol

Osmaniye oto ekspertiz firması olarak sunduğumuz hizmetlerden en çok tercih edilenlerinden biri de şüphesiz ki araç kaporta kontrol ekspertiz hizmetidir. Bu hizmet özellikle ikinci el araç alım ve satım işlemleri gerçekleştirecek olan kişiler için büyük önem taşımaktadır. Uzun süre trafikte yer almış araçlarda görülen en çok sorunlardan biri kaportada oluşan hasarlardır. Bunun için firmamızdan alacağınız hizmet sayesinde araç kaportasında meydana gelmiş hasarlar ya da yapılan değişiklikler sizlere uzmanlar eşliğinde analiz edilerek raporlanmaktadır.

Araç Kaportası Neden Değişikliğe Uğrar?

kaporta boya testiAraçlarda değiştirilen parçaların başında en çok kaportalar gelmektedir. Bunun nedeni trafikte uzun süre kalmış araçların sürücüden kaynaklı ya da dış etmenler neticesinde kaportaya alınan hasarlardır. Araç kaporta boyasının değişip değişmediği, geçmişte hasarlı olup olmadığı uzman analizler ile sizlere sunulmaktadır. Bu sayede ikinci el araç alım ya da satım işlemi gerçekleştirmek isteyenlerin akıllarında hiçbir soru işareti kalmamaktadır. Yapılan bu kapsamlı testler neticesinde en kısa sürede sizler için kaporta boya ekspertizi raporu sunulmaktadır. Araçlarda belki de en çok değişikliğe uğrayan bu parçaların uzman kişiler ve sistemlerle analiz ve muayene edilmesi büyük önem taşımaktadır. Firmamız sayesinde oto ekspertiz hizmetlerimiz arasında kaporta boya ekspertiz hizmetimizden gönül rahatlığıyla faydalanabilirsiniz.

Kaporta Boya Ekspertiz Hizmeti Nasıl Yapılır?

İkinci el araç alım ya da satım işlemi gerçekleştirmeden önce alacağınız bir ekspertiz raporu sizin için hayati önem taşımaktadır. Bu işlemi Osmaniye oto ekspertiz firması olarak sizler için en uygun oto ekspertiz fiyatları ile sunmaktayız. Kaporta boya ekspertiz hizmeti gerçekleştirilme süreci ise kısaca şu şekilde gerçekleştirilmektedir. Firmamıza kaporta boya ekspertiz hizmeti için getirilen araçlar test bölgesine alınarak ilk muayenelerine başlanılır. Tecrübeli ve profesyonel ustalarımız son teknoloji ölçüm ve mekanik araçlarla aracın kaportasında gerçekleşmiş olan tüm sapmaları en iyi şekilde belirlerler. Bu işlemler neticesinde araç hakkında şu bilgilere ulaşmanız mümkündür. Bunlar; değişen parça kontrolleri, boya kontrolü, kaporta kontrolü, arka ön panel denetimleri vb. araçla ilgili hemen hemen tüm kaporta geçmişi analiz edilmektedir.